Collection: Sweet & Savory
Sweeten your day with our natural honey and delightful spreads.
-
Roasted Sesame Dressing
Vendor:KewpieRegular price $5.75 USDRegular priceUnit price / per$7.50 USDSale price $5.75 USDSale -
Sale
Glass Tea Pot
Vendor:AccessoriesRegular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$14.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Ghanaian Red Hot Pepper - 10g
Vendor:The Concept PantryRegular price $2.00 USDRegular priceUnit price / per$3.00 USDSale price $2.00 USDSale -
Sale
Risotto Tartufo
Vendor:ScottiRegular price $4.75 USDRegular priceUnit price / per$7.00 USDSale price $4.75 USDSale -
Forest Berry
Vendor:Quick EzeRegular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per -
Italian Tomato and Basil Paste
Vendor:ProvidoreRegular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $3.00 USDSale -
Strawberry with Champagne
Vendor:Mrs BridgesRegular price $13.00 USDRegular priceUnit price / per$17.00 USDSale price $13.00 USDSale -
Sale
Lasagne with Spinach
Vendor:MarkalRegular price $3.75 USDRegular priceUnit price / per$5.50 USDSale price $3.75 USDSale -
Tomato and Barossa Shiraz
Vendor:Leggo'sRegular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$10.50 USDSale price $8.00 USDSale -
Original Fried Noodles
Vendor:ChangsRegular price $2.75 USDRegular priceUnit price / per$3.50 USDSale price $2.75 USDSale -
Sale
Pale Ale Mustard
Vendor:BeerenbergRegular price $5.75 USDRegular priceUnit price / per$7.50 USDSale price $5.75 USDSale -
Sale
Sicilian Olives
Vendor:Always FreshRegular price $4.50 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $4.50 USDSale -
Sale
Tim Tam Murray River
Vendor:Arnott'sRegular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per$12.00 USDSale price $9.00 USDSale -
Sale
Cheddar Cheese
Vendor:PeckishRegular price $3.75 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $3.75 USDSale -
Freeze Fresh Strawberry
Vendor:Pol'sRegular price $3.50 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $3.50 USDSale -
Sale
Dip & Lick
Vendor:Zed ScreamersRegular price $1.00 USDRegular priceUnit price / per$2.00 USDSale price $1.00 USDSale -
Sale
Mike and Ike Jar
Vendor:The Concept PantryRegular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per$4.00 USDSale price $3.00 USDSale -
Sale
Garlic Powder
Vendor:BadiaRegular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $5.00 USDSale